خانه / درباره ما

درباره ما

درباره سایت طلاسیب

 

طلاسیب در سال ۱۳۹۶ با هدف کمک به افراد علاقه‌مند در زمینه راه‌اندازی کسب‌وکار و درنهایت کارآفرین شدن با مدیریت سیده هانیه حسینی مربی مهارت‌های کسب‌و‌کار و مدرس نرم‌افزار با سابقه‌ی بالغ بر ۸ سال تدریس، تشکیل گردید.

سایت طلاسیب به شما کمک خواهد کرد تا کسب‌و‌کار مورد علاقه خود را انتخاب و در راستای کارآفرین برتر شدن تلاش کنید و درآمد خود را افزایش دهید یا اگر درآمدی ندارید به درآمد برسید. 

یکی از مهم‌ترین عواملی که مانع کارآفرین شدن می‌شود ترس است. شما با ما می‌آموزید که ترس خود را دوست تلقی کنید و با ترس خود کنار بیایید؛ ما در کنار شما هستیم تا شما نیز همانند ما از صفر مطلق به ۱۰۰ بی‌نهایت برسید.

 

طلاسیب در چه زمینه‌هایی به شما کمک می‌کند؟

  1. انتشار مقالات در حیطه کسب‌و‌کارهای موفق دنیا
  2. مشاوره برای قرار گرفتن در مسیر درست ثروت‌آفرینی
  3. ارائه محصولات آموزشی جهت راه‌اندازی کسب‌و‌کار با بهترین کیفیت و محتوا
  4. برگزاری کارگاه‌ها و سمینارهای کارآفرینی
  5. کسب درآمد از طریق ایده‌های ناب

 

هدف ما

ما در سایت طلاسیب تمام تلاش خود را می‌کنیم تا با نهایت صداقت، شما را در مسیر اهدافتان یاری کنیم و کمک کنیم تا بتوانید زندگی رویایی خود را بسازید.

ما شما را به قسمت مقالات کسب‌و‌کار سایت طلاسیب راهنمایی می‌کنیم و پس از مطالعه و انتخاب علاقه‌مندی شما جهت راه‌اندازی کار موردنظر در صورت داشتن سوال و راهنمایی از شما می‌خواهیم که با ما در تماس باشید.

در صورت داشتن هرگونه سوال لطفاً به قسمت تماس با‌ ما بروید.

 

لطفاً در صورت داشتن هرگونه پیشنهاد همکاری با ما تماس بگیرید. ما همواره به شما دوستان و همراهان جهت پیشرفت نیازمندیم و می‌دانیم تمامی ایده‌های خوب هیچ‌گاه به ذهن ما نمی‌رسد. 

 

وب سایت طلاسیب، نتیجه نظرات بازدیدکنندگان بوده است. ما را در رشد کسب‌و‌کار راهنمایی کنید.

در انتظار تماس گرمتان هستیم

 

 

ایمیل وب‌سایت: [email protected]

شماره تماس با مدیریت طلاسیب: ۰۹۱۲۹۴۹۵۲۱۸

با تشکر- سیده‌ هانیه‌ حسینی- مدیر و مالک سایت طلاسیب